9 En İyi WordPress Facebook Eklentileri! (Blogunuzu Büyütmek için)

W
En İyi WordPress Facebook Eklentileri Yoast SEO, WP Facebook’u Göm, AccessPress Facebook Auto Post, Nextend Social Connect, Facebook Widget’ı, Facebook Yorumları, Pixel Cat – Facebook Pixel, Custom Facebook Feed, Shared Counts,


En İyi WordPress Facebook Eklentileri

9-en-iyi-wordpress-facebook-eklentileri-blogunuzu-buyutmek-icin

9-en-iyi-wordpress-facebook-eklentileri-blogunuzu-buyutmek-icin

En İyi WordPress Facebook Eklentileri WordPress için en iyi Facebook eklentilerini mi arıyorsunuz? Facebook, 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan dünyanın en büyük sosyal medya platformudur Blogunuzu büyütmenize ve daha fazla trafik elde etmenize yardımcı olmak için 9 en iyi WordPress Facebook eklentilerini seçtik.

Eklenti yüklemeyi bilmiyorsanız bu makalemizi okuyup makaleye devam etmenizi öneririz.

1. Shared Counts

sharedcounts

sharedcounts

Shared Counts, WordPress için en iyi sosyal medya eklentilerinden biridir . Facebook paylaşım düğmesi dahil olmak üzere WordPress yazılarınıza kolayca sosyal paylaşım düğmeleri eklemenizi sağlar.
Hız ve performans için son derece optimize edilmiştir ve Facebook, Twitter, LinkedIn ve daha fazlası için paylaşım sayısını doğru bir şekilde gösterebilir. Sitenizde en iyi görüneni seçmenize izin veren çoklu düğme stilleri ile birlikte gelir.

2. Custom Facebook Feed

customfbfeed

customfbfeed

Özel Facebook Feed, yazılarınızı WordPress web sitenizdeki bir Facebook sayfasından görüntülemenizi sağlar. Bu özel Facebook yayını yanıt veren, SEO dostu ve özelleştirilebilir. Farklı Facebook sayfalarından birden fazla yayını alabilir ve kısa bir kod kullanarak web sitenizdeki herhangi bir yeri görüntüleyebilirsiniz.
Facebook özet akışınız için yeni bir sayfa oluşturabilir veya blogunuzun kenar çubuğunda görüntüleyebilirsiniz. Eklenti hız için optimize edildi ve WordPress yönetici alanından beslemelerinizin renklerini / stilini değiştirmek çok kolay.

3. Pixel Cat – Facebook Pixel

pixelcat

pixelcat

Piksel Kedi Facebook Piksel eklentisi, Facebook yeniden hedefleme pikselinizi WordPress sitenize eklemenizi sağlar. Bu piksel, web sitenizi ziyaret eden Facebook kullanıcılarına özelleştirilmiş reklamlar göstermenize olanak tanır.
WordPress’te Facebook pikselini kurmayı kolaylaştırmanın yanı sıra, bu eklenti de WooCommerce müşterilerini izlemenize ve Facebook beslemelerinde daha iyi reklamlar göstermenize yardımcı olur .

4. Facebook Yorumları

fbpagereviews

fbpagereviews

Facebook Reviews eklentisi, Facebook sayfası yorumlarını WordPress web sitenizde görüntülemenizi sağlar. Web sitenizi Facebook sayfanıza bağlamanıza ve Facebook kullanıcılarının yorumlarını görüntülemenize olanak veren bir kullanımı kolay widget ile birlikte gelir.
Bu, web sitenize sosyal kanıt eklemenize ve markanıza güven oluşturmanıza yardımcı olur. Ücretsiz sürüm iyi çalışıyor, ancak Schema.org zengin snippet’leri biçiminde incelemeleri görüntülemek için pro sürümüne ihtiyacınız olacak .

5. Facebook Widget’ı

fbwidget

fbwidget

Facebook Widget eklentisi, blogunuzun kenar çubuğuna kolayca bir Facebook sayfası eklentisi eklemenizi sağlar . Kullanımı son derece kolaydır ve web sitenizin herhangi bir yerindeki Facebook Like kutusunu görüntülemek için kullanabileceğiniz bir kısa kod ile birlikte gelir.
Varsayılan Facebook sayfası eklentisi ile aynı özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir. Profil resimlerini, sayfa kapağını gösterebilir veya gizleyebilir, genişliği / yüksekliği özelleştirebilir ve dili seçebilirsiniz.

6. Nextend Social Connect

nextendsociallogin

nextendsociallogin

Nextend Social Connect eklentisi , kullanıcıların sosyal profillerini kullanarak web sitenize kayıt olmalarına ve oturum açmalarına izin verir . Facebook , Google ve Twitter ile giriş yapmayı destekliyor .
Varsayılan WordPress giriş ve kayıt formlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece kullanıcılar Facebook’u kullanma veya varsayılan kayıt yöntemini kullanma seçeneğine sahiptir. Kayıt olduktan sonra kullanıcılar, sosyal alanlarının bağlantısını istedikleri zaman, yönetici alanı içindeki kullanıcı profili sayfasını ziyaret ederek kesebilirler.

7. AccessPress Facebook Auto Post

AccessPress Facebook Auto Post

AccessPress Facebook Auto Post

Adından da anlaşılacağı gibi, AccessPress Facebook Auto post, Facebook sayfanızda veya profilinizde yeni makaleleri otomatik olarak paylaşmanıza olanak tanır. Etkinleştirme sonrasında profilinize bağlanmanız ve web sitenizi yetkilendirmeniz gerekecektir.
Hangi içeriği paylaşmak istediğinizi seçmenize olanak tanır: gönderiler, sayfalar ve özel posta türleri. Yayınlamadan önce tek bir öğe için paylaşımı bile devre dışı bırakabilirsiniz.

8. WP Facebook’u Göm

wpembedfb

wpembedfb

WP Embed Facebook eklentisi, WordPress web sitenize Facebook olaylarını , sayfalarını, profillerini ve Facebook videolarını yerleştirmeyi kolaylaştırır .
Facebook beğen ya da paylaş düğmesi eklemek için de kullanabilirsiniz. Eklenti, sitenizdeki farklı öğeleri gömmek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir kısa kod ile birlikte gelir. Ayrıca, en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak gerçekten iyi belgelere sahip.

9. Yoast SEO

yoastseo

yoastseo

Yoast SEO, piyasadaki eksiksiz WordPress SEO eklentisidir. SEO meta etiketleri ekleyerek, sosyal özellikler de dahil olmak üzere web sitenizi geliştirmek için pek çok şey yapar.
Yanlış Facebook küçük resmi sorunu çözmek için kullanabilir ve otomatik olarak Facebook Open Graph meta etiketlerini web sitenizdeki her sayfaya ekleyebilirsiniz. Ayrıca, arama motorlarının web sitenizle ilişkili sosyal medya profillerini keşfetmesine de izin verebilirsiniz.


Tüm bunların, bu makalenin blogunuzu büyütmek için en iyi WordPress Facebook eklentilerini keşfetmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Lütfen WordPress video eğiticileri için YouTubeKanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve Facebook‘ta da bulabilirsiniz …Okumaya devam edin!
Yorum Yap!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir