WordPress Siteniz için 10 En İyi Hesaplama Eklentileri

W
WordPress Hesaplama Eklentileri, CT Mortgage Calculator, Responsive Mortgage Calculator, Measurement Price Calculator, WooCommerce Product Options and Price Calculation Formulas, WooCommerce Price Based on Country, TimeZone Calculator, Date Calculator, Repayment Calculator and Loan Application Form, CC BMI Calculator,


WordPress Siteniz için 10 En İyi Hesaplama Eklentileri

WordPress Siteniz için 10 En İyi Hesaplama Eklentileri

WordPress Siteniz için 10 En İyi Hesaplama Eklentileri

WordPress Siteniz için 10 En İyi Hesaplama Eklentileri. WordPress blogunuz için bir hesaplama eklentisi mi arıyorsunuz? Fiyatları, ölçümleri, tarihleri, form alanlarını ve daha fazlasını hesaplamak için birçok WordPress eklentisi vardır. Bu yazıda, WordPress için en iyi hesaplama eklentilerini elimize aldık.

1. Calculated Fields Form

calculatedfieldsform

calculatedfieldsform

Hesaplanan Alanlar Formu, form alanları oluşturmanıza ve form alanları arasında matematiksel hesaplamalar yapmanıza olanak tanır. Alan eklemek, bu alanlara değer atamak ve çalışacak matematiksel operatörleri tanımlamak için kullanabileceğiniz bir form ve mantık oluşturucu ile birlikte gelir.
Oldukça esnektir ve geniş bir kullanım yelpazesi için kullanılabilir. Eklentinin kullanıcı arayüzü kenarlarda biraz kaba görünebilir, ancak içerideki güçlü özellikleri denemenizi engellemesine izin vermeyin.

2. CT Mortgage Calculator

ctmortgagecalc

ctmortgagecalc

CT Mortgage Hesaplama kolayca web sitenize basit bir ipotek hesap makinesi eklemek için izin verir. Diğer popüler WordPress emlak eklentileri ile iyi çalışır ve kenar çubuğunuza ekleyebileceğiniz bir widget kullanımına olanak tanır. Widget için bir başlık girebilir ve bir para birimi veya sembol girebilirsiniz.
Hesaplamaları yapmak için JavaScript’i kullanır ve kullanıcıların aylık ödemelerini hesaplamak için ipotek tutarını, faiz oranını, taksitlerini ve peşin ödeme seçeneklerini girmelerini sağlar.

3. Responsive Mortgage Calculator

responsivemtcalc

responsivemtcalc

Duyarlı Mortgage Hesaplama gayrimenkul siteleri için ipotek hesap makinesi kullanmak için başka bir kolay yoldur . WordPress yazılarınızda, sayfalarınızda ve listelerinizin altında kullanabileceğiniz bir kenar çubuğu ve kısa kod ile birlikte gelir.
Ayrıca, açık ve koyu renk şemaları ile birlikte gelir ancak eklenti stilini devre dışı bırakabilir ve temanın renklerini kullanabilir veya hesap makinesini şekillendirmek için özel CSS ekleyebilirsiniz .

4. Measurement Price Calculator

measurementpricecalc

measurementpricecalc

WooCommerce ile esnek ölçüm boyutlarında mevcut bir çevrimiçi mağaza çalıştırıyorsanız , ihtiyacınız olan eklenti budur. Müşteri tarafından seçilen ölçüme göre öğe fiyatlandırması eklemenizi sağlar.
Kullanıcının seçilen miktarından otomatik olarak fiyatlandırmayı hesaplayan miktar bazlı hesaplama yöntemiyle gelir. Diğer yöntem, müşterilerin fiyatlandırma ve gönderim bedelini hesaplamak için farklı ölçümler seçmelerine olanak tanıyan kullanıcı tanımına sahiptir. Diğer üst WooCommerce eklentileri ile çalışmak için test edilmiştir .

5. WooCommerce Product Options and Price Calculation Formulas

unicpo

unicpo

Bu eklenti ek WooCommerce ürün seçenekleri ve fiyatlandırma hesaplama formülleri sunar. Her ürün için daha fazla ürün seçeneği eklemenizi ve görüntülemenizi sağlayan özel ürün düzeni oluşturucu ile birlikte gelir.
Seçime dayalı fiyatlandırmayı hesaplamak için şartlı mantık ve formüller içerir. Ürün seçimini müşteri seçimine göre göstermek, gizlemek veya tamamen değiştirmek için kullanabilirsiniz. Ürün fiyatlandırmasını ve diğer görüntüleme seçeneklerini hesaplamak için matematik formülleri de kullanabilirsiniz.

6. WooCommerce Price Based on Country

countrybasedprice

countrybasedprice

Ülkeye Dayalı WooCommerce Fiyat Eklentisi, tam olarak ne diyorsa yapar. Eklenti, müşterinin yerini tahmin etmek için WooCommerce’in coğrafi konum özelliğini kullanır ve ardından yerel para biriminde fiyatlandırmayı görüntüler.
Fiyatlandırmayı döviz kuruna göre otomatik olarak hesaplayabilir veya her para birimi için manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcıların ülke ve para birimlerini kendi başlarına değiştirebilmelerini sağlayan bir ülke değiştirici widget’ını da içerir. Bu eklenti, çok dilli WordPress siteleriyle iyi çalışır .

7. TimeZone Calculator

timezonecalc

timezonecalc

TimeZoneCalculator, farklı saat dilimleri arasındaki zaman farkını hesaplamanıza olanak tanır. Görüntülemek istediğiniz zaman dilimlerini seçebilir ve ardından bir kenar çubuğu widget’ını kullanarak WordPress kenar çubuğunuza ekleyebilirsiniz.
Eklenti ayrıca herhangi bir sayfada veya postada zaman dilimi hesap makinesiyle zaman göstermenizi sağlayan kısa kodlarla birlikte gelir .

8. Date Calculator

datecalc

datecalc

Tarih Hesaplama, tarihleri hesaplamak ve kısa kodları kullanarak görüntülemek için basit bir eklentidir. Tarihleri ekleyerek veya çıkararak tarihleri hesaplayabilirsiniz. Bugünün tarihini görüntülemek için basit bir kısa kod da kullanabilirsiniz.
Kısa kod ayrıca İletişim Formu 7 gibi iletişim formu eklentileri ile çalışır .

9. Repayment Calculator and Loan Application Form

loancalc

loancalc

Geri Ödeme Hesaplayıcısı ve Kredi Başvuru formu, çeşitli işletmeler için kullanılabilecek esnek bir WordPress eklentisidir. Kullanıcıların bir kredi tutarı, vade seçip aylık ödemelerini hesaplamasını sağlar.
Kenarlıklar, renkler ve arka planlar ile çeşitli stilleri ile birlikte gelir. Herhangi bir para birimi ile kullanılabilir ve kredi başvuru formu ile birlikte gelir.

10. CC BMI Calculator

bmicalc

bmicalc

CC BMI Calculator, sağlık ve fitness web sitelerinde kullanılabilecek basit bir vücut kitle indeksi hesaplayıcısıdır . Kullanıcıların vücut kitle indeksi puanlarını görmek için boy ve kilo bilgilerini girmelerine izin verir.
Eklenti, renkleri değiştirerek farklı stilleri seçmenize izin verir, ancak bu özelliği kullanmanız için eklenti yazar web sitesine bir link eklemeniz gerekir. Hem emperyal hem de metrik sistemlerde kullanılabilir, böylece hangi seçeneğin varsayılan seçenek olarak kullanılacağını seçebilirsiniz.
Bu makalenin, WordPress için en iyi hesap makinesi eklentilerini keşfetmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Ayrıca iş sitelerimiz için WordPress eklentilerinin de yer aldığı listeyi görmek isteyebilirsiniz .


Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve Facebook‘ta da bulabilirsiniz …Okumaya devam edin!
Yorum Yap!

“WordPress Siteniz için 10 En İyi Hesaplama Eklentileri” için bir cevap

  1. BURAK dedi ki:

    İyi bir çalıșma teșekkürler ișime yaradı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir