WordPress’te en popüler sosyal medya paylaşım butonları (2018)!

W
WordPresste en popüler sosyal medya paylaşım butonları 2018. Social Warfare Monarch Sumo Share Easy Social Share Buttons For WordPress, MashShare WP Social Sharing Swifty Bar ShareThis Share Buttons


WordPresste en popüler sosyal medya paylaşım butonları (2018)!

sosyal-medya

sosyal-medya

WordPresste binlerce Sosyal Paylaşım Eklentileri arasında en iyilerini sizler için sıraladık. Bir çoğumuz bloglarımızdaki içeriği sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyorz ve diğer okurlarında paylaşması için teşvikte bulunuyoruz. Bu paylaşımı teşvik etmek için WordPress’in eklenti dünyasında ücretli ücretsiz birçok ürün mevcut işte bunlardan birkaçını sizledr için sıraladım. Paylaşım sistemini biraz koddan anlıyorsanız sizde yapabilirsiniz fakat kod aleminde boğulmadan güzel bir görünüm ve kullanışlılık istiyorsanız aşağıdaki sıraladığım eklentiler tam size göre;

Social Warfare

social-warfare

social-warfare

Bu eklenti hemen hemen bütün popüler sosyal medya mecralarını destekler. Pro versiyonuda var fakat free versiyonuda işinizi çok rahat görüyor.

Monarch

monarch

monarch

Bu eklenti de hemen hemen bütün popüler sosyal medya mecralarını destekler. Fakat bu eklenti ücretli bir eklenti. Gelişmiş pozisyon (konumlandırma) ayarları mevcuttur.

Sumo Share

sumo-share

sumo-share

Yinbe bu eklenti de diğerleri gibi hemen hemen bütün popüler sosyal medya mecralarını destekler. Ücretli ve ücretsiz sürümleri vardır. Yanlız bu eklenti sadece wordpress için değildir. Diğer sistemleri de destekler.

Easy Social Share Buttons For WordPress

easy-social-share-buttons-for-wordpress

easy-social-share-buttons-for-wordpress

Bu eklentide diğerleri gibi işlevsel fakat ücretli bir eklentidir.

MashShare

mashshare

mashshare

Bu eklentiyi bende kullanıyorum. Fakat ücretsiz kısmını kullanıyorum ve pek memnun değilim. Tavsiye etmem ama yinede siz bilirsiniz.

WP Social Sharing

wp-social-sharing

wp-social-sharing

Eklentiler arasında en sade bir kaç eklentiden biride budur. Sisteminize yük olmaz ama gürüntüsüde pek içinizi ısıtmaz. Fakat işinizi fazlasıyla görür.

Custom Share Buttons

custom-share-buttons-with-floating-sidebar

custom-share-buttons-with-floating-sidebar

Buda bir önceki eklentiyle aynı özelliklere sahiptir.

Swifty Bar

swifty-bar-sticky-bar-by-wpgens

swifty-bar-sticky-bar-by-wpgens

Haber sitelerinde görmüşsünüzdür. Sağdan sola yazı başlıkları akar durur işte bu eklentinin tasarımıda böyledir. Yatay biçimde yazının başlığının yanında paylaşım butonları gözükür.

Ve geldik en güzeline;

ShareThis Share Buttons

sharethis-share-buttons

sharethis-share-buttons

Bu eklenti içlerinde en iyisi ve ücretli eklentilerden bile daha iyi şiddetle tavsiye ederim. Blogumdaki eksiklikleri tamamladıktan sonra muhtemelen bende bu eklentiye geçiş yapacağım.

Diğer yazılarda görüşmek üzere …
İyi günler dilerim …Okumaya devam edin!
Yorum Yap!

“WordPress’te en popüler sosyal medya paylaşım butonları (2018)!” için bir cevap

  1. ibrahim bozkurt dedi ki:

    ShareThis Share Buttons eklentisini kullanmanızı öneririm fakat üyelik istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir